אוהבים לארח ולבלות, תוך כדי הגשת בשרים מהמנגל? אל תשכחו להזמין בלון גז למנגל. בעזרתו תוכלו ליהנות מהבשרים הטעימים, וכמובן הרגעים היפים עם המשפחה והחברים.

בלון גז למנגל מעניק פתרון מהיר ונוח לכל מי שרוצה ליהנות מגריל ביתי המופעל על גז. ולמען האמת לא רק לשימוש ביתי, ולא רק גריל. הוא יכול להתאים לכל מי שנזקק להפעיל גריל במקום שבו אין נקודת גז קבועה שאליה ניתן להתחבר – מהגינה הביתית ועד ירידי אוכל ופסטיבלים.

ולא רק גריל, בלון גז למנגל יכול להתאים גם למעשנת בשר, פטריית חימום, כירות גז, טאבון ואפילו שימושים בעבודה ותעשייה. זהו מוצר סופר שימושי.

תאורטית כאשר מדובר במנגל ביתי, נקודת גז קבועה יכולה להיות הפתרון האידאלי. אך אם לא הוכנו התשתיות עבור נקודת הגז בשלבי הבנייה, הפתרון אינו ריאלי. התקנת נקודת גז קבועה יכולה להיות דבר יקר. ולכן בלון גז למנגל הוא הפתרון האידאלי עבור מקרים אלו. הוא נותן מענה לכל מקום שבו רוצים להפעיל את המנגל ואין בו נקודת גז – אם זה במרפסת, על הגג או בחצר.

מה עוד צריך?

אז מה עוד צריך בשביל ליהנות מבלון גז למנגל? אם רכשתם מנגל חדש, חשוב גם לרכוש ערכת חיבור המאפשרת לחבר את הבלון אל המנגל. אין כאן שום מקום לאלתורים – יש לעשות זאת באמצעות ערכת חיבור הכוללת צינור גומי חדש, ווסת וחבקים. שימו לב כי צינור הגומי מתבלה עם הזמן, בעיקר בעקבות חשיפה לשמש. יש להחליפו פעם בשנתיים על מנת למנוע דליפות גז.

בלון גז 5 קילו למנגל

לצורך הפעלת מנגל נהוג להשתמש בבלון גז 5 ק“ג. זהו בלון עם ברז גז אותו מחברים אל המנגל באמצעות צינור גומי, ומותקן עליו ווסת גז. בלון גז למנגל מספיק לכ 12-20 שעות פעילות של הגריל (כמובן שתלוי באיזה סוג גריל ובאיזו עצמה אתם מפעילים). וכאשר הבלון מתרוקן הוא ניתן למילוי חוזר.

בלון גז למנגל מאפשר לכם ליהנות מהמנגל בביתכם, ועוד מגוון שימושים. אך אל תשכחו שגז הוא לא רק דבר מועיל, הוא גם דבר מסוכן. לעולם אין להתפשר על הבטיחות, ובמיוחד כאשר מדובר בבלון גז למנגל. חשוב לקנות את בלון הגז רק ממותג מוכר שעבר בדיקות ויש לו תו תקן ישראלי.

בעזרת מוצרים בטיחותיים ותקניים תוכלו ליהנות מכל אותם השימושים של בלון הגז. תוכלו לבלות עם המשפחה והחברים, וליהנות מבשרים כפי שאתם אוהבים. הכינו את הפיתות, הסלטים והחמוצים, כי אתם עומדים ליהנות מהחגיגה המשפחתית הכי ישראלית שיש.

בלון גז למנגל זה NGL

חברת NGL מציעה לכם בלון גז למנגל 5 ק“ג, העשוי פלדה ובעל תו של מכון התקנים הישראלי. וכל זה במחיר אטרקטיבי ומשתלם.

בעזרת הבלון תוכלו ליהנות מהמנגל וכל יתר השימושים בגז, בצורה נוחה ובטוחה. חברת NGL מציעה לכם עוד מבחר פתרונות גז ומכלי גז מכל הסוגים למגוון מטרות של טיולים, קמפינג ויציאה אל השטח. את מוצרי החברה תוכלו למצוא אצל חנויות וספקים בכל רחבי הארץ.

אם הלהבה מתחילה לגמגם, זה סימן שהבלון עוד רגע נגמר. אם נתקעתם בלי גז ואתם מתכננים אירוע ורוצים ליהנות מהמנגל, אל דאגה – כאן באתר תוכלו למצוא את אינדקס החנויות המשווקות את מוצרי הגז של NGL.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *