בלון גז קטן הוא פתרון נוח וקומפקטי המאפשר לכם להכין כוס משקה חם או לבשל בשטח.

רבים אוהבים לצאת אל השטח ואל הטיולים, והם בוודאי זקוקים לבלון גז קטן שיאפשר להם ליהנות מקפה חם בשטח, ואף לבשל מזון. כמובן שלכל אחד ישנם צרכים אחרים, חלק יסתפקו בבלון קטן, אחרים ירצו משהו יותר גדול.

מיכל גז קטן יכול להתאים גם לאלו היוצאים למסלולי הליכה ארוכים עם לינת שטח, ואלו היוצאים לקמפינג. הוא מתאים גם למי שרוצה לצאת עם המשפחה לבלות בפארק הציבורי או אחת משמורת הטבע. ויש גם כאלו שלקוחים גזיה לשירות המילואים או העבודה בשטח.

לא כדאי לוותר על הרגעים היפים. כוס קפה ברגע המתאים יכולה להרים את מצב הרוח ולתרום לגיבוש והרגעים היפים. בעזרת גזיה עם בלון גז קטן, ניתן לעשות זאת בקלות. זה נוח וזה בכלל לא יקר. אז למה שלא נהנה מהחיים.

בלון גז קטן למטיילים

אחת הדילמות של כל מי שיוצא אל השטח היא איזה בלון גז לקחת איתו. מצד אחד אנו תמיד אוהבים ליהנות מכוס קפה בשטח, וגם לבשל לנו את הארוחות. אך מצד שני איננו רוצים להיסחב עם הרבה דברים. אולי זה פחות רלוונטי עבור מי שיוצא לפיקניק ולוקח את הדברים איתו ברכב. אך מי שיוצא למסלולי הליכה ארוכים וסוחב על גבו את הציוד הרב, בוודאי מחפש לחסוך במשקל ומקום.

כך שתמיד יש את הדילמה בין הרצון ליהנות מהגז ושלא יחסר, לבין הצורך לחסוך במקום ובמשקל. בלון גז קטן יכול לספק את הפתרון. ישנם בלוני גז קטנים במשקלים שונים – מי שמחפש את הקטן ביותר יכול למצוא בלון גז קטן במשקל של 100 גרם. מי שמחפש יותר יכול למצוא בלוני גז של 190 גרם, 230 גרם ואחרים.

ישנם סוגים שונים של בלוני גז קטנים. ניתן לרכוש בלון גז לניקוב, או בלון גז עם הברגה אלפינית בהתאם לסוג הגזייה.

בלון גז קטן – לא להתפשר על הבטיחות

כולנו רוצים ליהנות מהטיולים והיציאה אל השטח. בוודאי שאיננו רוצים בעיות עם בלון הגז. אמנם מדובר בבלון גז קטן, אך בכל זאת זהו גז מתלקח בלחץ. לעולם אין לזלזל בנושאי הבטיחות. ועל מנת לשמור על הבטיחות, חשוב תמיד לקחת אתכם בלון גז תקני שעבר את הבדיקות וקיבל את אישור מכון התקנים הישראלי – רק כך תוכלו ליהנות ללא דאגות.

חברת NGL מציעה לכם פתרונות גז בטוחים ובעלי אישור ממכון התקנים. בלוני גז שאפשר לסמוך עליהם ולקחת אותם לטיולים ונסיעות. אלו הם המוצרים שילוו אתכם בנסיעות, טיולים ורגעים מרגשים. את המוצרים של NGL תוכלו למצוא בחנויות המובחרות בכל רחבי הארץ.

באתר זה תוכלו למצוא את רשימת החנויות המוכרות את מוצרי החברה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *