מיכל גז 190 גרם מתאים לכל מי שמחפש פתרון קטן במיוחד, המתאים ליחיד, טיול זוגי ואפילו קצת יותר. חברת NGL מציעה לכם מיכל גז בקיבולת של 190 גרם המתאים לגזיות ניקוב (גזיות נקירה). בעזרתו תוכלו ליהנות מכוס משקה חם כפי שאתם אוהבים, ואף לבשל בשטח אוכל חם.

מי צריך גזיה?

מיכל גז 190 גרם יכול להתאים למגוון שימושים. אך מי בעצם משתמש בגזיה? מסתבר שישנם אינספור מצבים בהם אנשים נזקקים לגזיה.

בראש ובראשונה אנו חושבים על כל אלו היוצאים לקמפינג, לינה בטבע או מסלולי הליכה ארוכים. הם בוודאי זקוקים לגזיה, ולא רק להכנת קפה אלא גם לבישולים בשטח. זהו חלק מהכיף ואף אחד לא רוצה לוותר על זה. הגזיה היא לא רק פתרון פרקטי, היא גם מוסיפה לחוויה שלכם.

אך אל תחשבו שהשימוש בגזיה מתאים רק להרפתקנים וחובבי אדרנלין. לפעמים גם משפחות אוהבות לצאת אל הטבע, לוותר על מסלולי ההליכה הארוכים אבל למצוא פינת חמד ולפרוס בה מחצלת. והרגעים האלו משתדרגים בעזרת קפה מהביל. לא קפה שהבאתם מתרמוס, אלא קפה אותנטי שהרתחתם בו ברגע. ובשביל זה עליכם להביא גזיה, אותה תפעילו באמצעות מיכל גז 190 גרם. מיכל בגודל זה מספיק לכמה עצירות קפה, אפילו עבור משפחות גדולות וקבוצות חברים.

מיכל גז, גם בעבודה

לא כולנו עובדים במשרדים. רבים מאיתנו מעניקים שירותים ומבצעים עבודות בשטח. לפעמים אלו הם אתרי בנייה ופרויקטים בתחום התשתיות, או כל מיני סוגים של עבודות שטח. אלו יכולים להיות מהנדסים, מודדים, חוקרים ובעלי מקצועות שונים. גם הם צריכים לפעמים לעצור ולקחת הפסקה, וגם להם מגיעה הפסקת קפה וארוחה קלה.

אך לא תמיד יש להם חשמל ותנאים להכנת קפה. אך עם גזיה קטנה, ומיכל גז 190 גרם, ניתן מיד להתארגן על קפה גם בשטח.

מוצרי הגז של NGL

חברת NGL מביאה לכם מבחר פתרונות גז בגדלים שונים. אצלנו תוכלו למצוא מיכל גז 190 גרם, כמו גם מיכלים קטנים יותר או בלוני גז גדולים של 5 קילו. יש לנו מבחר פתרונות לכל מטרה, במחירים משתלמים. יש לנו מיכלי גז לגזיות, כירות, ערכות קפה, גרילים וכל ציוד המופעל על ידי גז. ניתן למצוא אצלנו מיכלי גז העובדים על ניקוב והברגה.

מיכל גז 190 גרם, כמו כל יתר מוצרינו, הוא בעל תו תקן של מכון התקנים הישראלי. הוא מספק לכם חוויה בטוחה ונעימה. הוא פשוט לשימוש באמצעות נקירה קלה. והוא תמיד מלווה אתכם ברגעים היפים של החיים.

אם תרצו מיכל גז 190 גרם, או כל אחד ממוצרי הגז של חברת NGL , תוכלו למצוא אותם בחנויות המובחרות בכל רחבי הארץ. באתר זו תוכלו למצוא את רשימת המשווקים המורשים המוכרים את מוצרינו.