בין פתרונות הגז הרבים אותם מציעה חברת NGL תוכלו למצוא גם מיכל גז 227 גרם.

מיכל 227 גרם אמנם מומלץ מאוד, אך הוא מיועד לצרכים מיוחדים ואינו מתאים לכל משתמש. מיכל זה מיועד לדגמים מסוימים של כירת גז ניידת, ועבור שימוש עם מבער (ברנר). הוא אינו מתאים עבור גזיות נקירה רגילות או גזיות הברגה אלפינית. בטרם רוכשים את המיכל, יש לוודא כי הכירה שלכם תומכת בסוג זה של מילוי.

כירות גזיה ניידת

ישנם רבים המחפשים פתרון ורסטילי לבישול בשטח, ובוחרים בגזייה ניידת. זהו מוצר המאפשר גם את הכנת כוס הקפה, וגם בישול נוח ויציב בשטח. גזיה ניידת היא קצת מסורבלת עבור אלו הסוחבים ציוד על הגב. אך בכל זאת היא מוצר יעיל שתוכלו לקחת לטיולים וקמפינג ברכב.

כירת גז ניידת היא מוצר נוח לשימוש. היא כוללת הצתה אוטומטית ואין צורך בגפרורים. ניתן להדליק בלחיצת כפתור ולשלוט על עצמת הלהבה. כל מה שצריך זה להכניס פנימה מיכל גז 227 גרם והיא מוכנה לשימוש.

מבערים למטבח ותעשייה

מיכל גז 227 גרם מתאים לא רק עבור קמפינג, טיולים ויציאות אל השטח. הוא מתאים גם לעבודה. באמצעות מיכל גז ניתן להפעיל מבער גז נייד – דבר שימושי במטבחי שף, מאפיות כמו גם בעלי מקצועות שונים הזקוקים למבער.

עובדים עם ברנר לצריבת קרם הברולה במטבח? צריכים מבער להדלקת פחמים? באמצעות מיכל הגז ניתן ליהנות מפתרון של מבער ידני נוח לשימוש, חסכוני ובטיחותי.

NGL פתרונות גז

חברת NGL מציעה לכם תמיד פתרונות גז מכל הסוגים. אנו מספקים סוגים שונים של מיכלי גז ובלוני גז למגוון מטרות. יש לנו פתרונות שונים המתאימים עבור קמפינג ובישול בשטח, גריל ביתי ועוד שימושים שונים.

המוצרים שלנו ידועים באיכותם הגבוהה, בעלי תו תקן ובעלי מחירים משתלמים. כאן באתר תוכלו למצוא את רשימת החנויות המשווקות מיכל 227 גרם של NGL.