מיכל גז 230 גרם הוא הפתרון המושלם לערכת קפה וגזיות קטנות. לא גדול מידי ולא קטן מידי. בדיוק במידה הנכונה, ומתאים לרוב השימושיים. ניתן לקחת את המיכל לטיולים ברכב, וגם לשאת אותו בתרמיל.

חברת NGL מביאה לכם מיכל 230 גרם עבור גזיות בעלות הברגה אלפינית. בתוך המיכל תמצאו 230 גרם גז בוטאן המתאים להפעלת הגזייה. וכמובן בעל תו תקן המבטיח שימוש בטיחותי.

הפתרון לטיולים ונסיעות

יוצאים לפיקניק בפארק? יוצאים לטייל בגנים הלאומיים או טיולים במדבר? תמיד יש את הרגע הזה שבו תרצו ליהנות מכוס קפה או תה חם. אלו הם הרגעים היפים בהם אפשר לשבת עם החברים, לצחוק וליהנות מהרגע. גזיה היא פשוט חובה ברגעים הללו.

בעזרת מיכל גז 230 גרם תוכלו להכין קפה לכולם. זהו מיכל המתאים לקבוצות קטנות ומשפחות היוצאות לטיולים בשטח או קמפינג. הוא אפילו מתאים לבישול ארוחות. הוא לא מוסיף הרבה במשקל, ובקלות ניתן לסחוב אותו בתרמיל.

מיכל גז 230 גרם של NGL מאפשר לכם ליהנות מגזיה אלפינית בעלת הברגה. אם יש לכם גזיה אלפינית, מיכל זה חוסך לכם את הצורך ברכישת מתאם עבור מיכלי ניקוב. והיתרון של זה הוא שניתן לפרק את בלון הגז מהגזייה לאחר השימוש – דבר שאינו אפשרי בבלוני ניקוב.

רבים מהמטיילים ואוהבי השטח ממליצים על מיכלי הגז של חברת NGL, ובפרט מיכל גז 230 גרם המתאים למגוון רחב של מטרות ועונה על רוב הצרכים.

מתאים גם לעבודה

חלקנו עובדים במשרד, ונהנים מקומקום מים רותחים ואפילו מכונה שתכין לנו קפה אספרסו. במקרים אלו הם רק לוחצים על כפתור, ולא מתרגשים ממיכל גז איכותיים. לפחות לא במהלך יום העבודה.

אבל מצד שני ישנם רבים העובדים בשטח, אלו האוהבים עבודה עם אדרנלין ובחיים לא יתחלפו אתכם בנוחות של המשרד. וגם לאלו העובדים בשטח מגיעה הפסקה עם כוס קפה. אלו יכולים להיות שיפוצניקים ועובדים באתרי בנייה, עובדים בפרויקטים בתחום התשתיות, גננים וכל מי שעבודתו היא במקומות הפתוחים. אומרים שכוס הקפה הטובה ביותר היא זו אשר שותים אותה בשטח.

בעזרת מיכל גז 230 גרם, גם אתם תוכלו ליהנות מהפסקת קפה נעימה בשטח. ניתן במהירות להרתיח את המים ולהכין את כוס הקפה. להתמלא באנרגיה ולחזור לעבודה בכוחות מחודשים.

היכן לקנות מיכל גז

חושבים לצאת בסוף השבוע לטיול עם המשפחה? נפגשים עם החברה מהיחידה בשביל לעשות מסלול הליכה במדבר? אתם חייבים להביא את הקפה…

מחפשים מיכל גז 230 גרם? חברת NGL מציעה לכם מגוון סוגים מיכלי גז קטנים וגדולים, לשימוש בגזיות ויישומים אחרים. את המוצרים שלנו תוכלו למצוא בכל רחבי הארץ. באתר זו תוכלו למצוא את רשימת החנויות המשווקות את מוצרי הגז של חברת NGL.