בלון גז 5 קילו מספק לכם פתרון למגוון מוצרים העושים שימוש בגז פחמימני מעובה. הוא מתאים לברביקיו, מעשנות בשר ודגים ועוד מבחר פתרונות של טאבונים, דוכני מזון ובישול בשטח. ולא רק בישולים, יש לו גם שימושים תעשייתיים שונים.

זהו בלון גז בעל קיבולת גדולה, אך עדיין מתאים לצורך שימוש בתור בלון גז נייד. הוא מתאים למגוון שימושים ומספק לכם חווית שימוש נוחה, וכמובן בטוחה. הבטיחות היא מעל הכל, והבלון עומד בתקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי. הוא מגיע עם ברז, ודורש ערכת חיבור עם צינור גומי וחבקים.

כאשר מתכננים בישול בשטח

בלון גז 5 קילו מעניק לכם פתרון מעולה עבור בישול בשטח. אם חשקתם בסך הכל בכוס קפה, כנראה שאין צורך בבלון גז כל כך גדול. אך אם מדובר באירוע גדול ובו נדרש לבשל בכמויות גדולות ובאמצעות כירות גז – מיכלי גז חד פעמיים קטנים אינם מתאימים. אתם זקוקים למיכל גז גדול של 5 קילו.

פתרון זה מתאים לכל מי שנדרש להשתמש בכיריים בשטח או אפילו טאבונים. אילו יכולים להיות אירועים גדולים הדורשים חימום ובישול מזון, דוכני מזון באירועים ופסטיבלים, טיולים שנתיים, תנועות נוער, מסיבות טבע ועוד.

באמצעות בלון גז 5 ק“ג תוכלו ליהנות משימוש בטוח ונוח, וכמובן לא יחסר לכם גז.

עבור גריל גז, טאבון ומעשנות

הישראלים אוהבים בשר והם למדו להעריך את האיכות. ישראלים רבים מחזיקים גריל מקצועי במרפסת, בגינה או בגג. כך הם יכולים ליהנות מבשרים בגריל, טעימים כפי שהם אוהבים. מעולה בשביל אירוח של משפחה וחברים. ניתן להכין בשרים בכל סגנון, להוסיף מתבלים וסלטים וליהנות כפי שישראלים אוהבים לעשות.

ועם יש לכם גריל גז, אתם כמובן חייבים בלון גז 5 ק“ג. זהו הפתרון הנייד הבטוח ביותר עבור הגריל שלכם. ניתן בקלות לשים אותו על הגריל במרפסת או בכל מקום אחר, ולהתחיל להכין בשרים על האש.

ואם אתם בעניין של בשרים, אולי אתם גם בעניין של בשרים מעושנים. בלון גז 5 קילו הוא גם פתרון עבור מעשנות ביתיות המתאימות לעישון חם של בשרים ודגים. כך תוכלו להוסיף לבשר שלכם נגיעות טעם מיוחדות. ולא רק בשרים ודגים, אפילו ירקות ניתן להכניס למעשנת.

ומי שרוצה ליהנות בבית מפיצה ממש כמו במסעדה איטלקית, צריך טאבון ביתי. בעזרת טאבון ביתי תוכלו לאפות פיצות נהדרות בטמפרטורה גבוהה. תוכלו לפנק את המשפחה ואת האורחים. וכמובן, על מנת לפנק את כולם ולהוציא פיצות טעימות תצטרכו בלון גז 5 ק“ג.

NGL פתרונות גז

כפי שהבנתם יש הרבה דברים שאפשר לעשות עם גז, ובפרט עם בלון גז 5 ק“ג. הוא מתאים לצורך אפייה, בישול, עישון וצלייה. הוא מתאים גם לשימוש עם פטריות גז ותנורי חימום, ויש לו גם עוד שימושים תעשייתיים אחרים. NGL מביאה לכם בלון גז 5 קילו המתאים לכל השימושים. הוא כולל ברז גז, ניתן למילוי חוזר ובאמצעות ערכת חיבור ניתן לחברו לכל מכשיר העובד על גז.

הבלון בטוח לשימוש ויש לו תו תקן של מכון התקנים הישראלי. זכרו רק להקפיד על הוראות הבטיחות ולהרחיקו ממקור החום. כך תוכלו ליהנות מפתרון יעיל וזול המתאים למגוון שימושים.