מיכל גז 500 גרם הוא מבין הגדולים ביותר בפתרונות הניידים עבור גזיות וכירות שטח. באמצעותו ניתן לבשל בשטח, וכמובן להכין את כוס הקפה. הוא מתאים למשתמשים הכבדים.

גזיות הן הפתרון המושלם עבור כל מי שיוצא אל השטח. עבור מקומות שאין בהם תשתיות. ועבור אלו המעוניינים מאוכל ומשקאות חמים גם בתנאי שדה. הגזיות הן הפתרון עבור בישולי השטח, אך הן תמיד דורשות מיכלי גז קטנים וחד פעמיים המאפשרים להפעיל את הגזייה. ישנן גזיות מסוגים שונים, חלקן עובדות על מיכלי גז בשיטת הניקוב, אחרות עובדות עם הברגה.

חברת NGL מביאה לכם מיכל גז 500 גרם העובד על גז בוטאן. זהו מיכל בעל ראש הברגה המתאים עבור גזיות אלפיניות. הוא מספק עבורן פתרון נוח ובטיחותי. ובגמר השימוש, ניתן לנתק אותו מהמכשיר. הוא מתאים למגוון סוגים של גזיות הקיימות בשוק. יש רק לוודא כי יש להן הברגה.

מי צריך מיכל גז 500 גרם

האם כדאי להשקיע במיכל גז 500 גרם? מבחינת המחיר אין מדובר במוצר יקר. כל מיכלי הגז הם בסופו של דבר פתרונות זולים. וככל שתרכשו מיכל גז גדול יותר, כך המחיר יוצא זול יותר (יחסית לכמות הגז). השאלה האם כדאי, נוגעת בעיקר לנוחות השימוש והמשקל של המיכל. וכאן עליכם לעשות את השיקולים האישיים שלכם.

רבים מאיתנו אוהבים לצאת אל השטח, ושם ליהנות ממשקאות חמים וגם ארוחות. אלו מאיתנו אשר יוצאים לטיולים קצרים, בדרך כלל אינם צריכים מיכל 500 גרם, הם עשויים להסתפק במיכלים קטנים. אך המשתמשים הכבדים, אלו שיוצאים ללינה בשטח ותלויים מאוד בגזייה, בוודאי ירצו לקחת איתם מיכל 500 גרם שיבטיח שלא יחסר להם גז להכנת האוכל והשתייה החמה.

מיכל גז 500 גרם אינו מתאים עבור כולם. ישנם אנשים היוצאים למסלולי הליכה ארוכים בשטח. אך בגלל ההליכה המרובה הם רוצים לחסוך במשקל הציוד, ולכן יתכן כי יעדיפו מיכל גז קטן יותר. אך מנגד יש את אלו שלא מוכנים להתפשר, או אולי יוצאים לטיולי 4X4 ולא יוותרו על מיכל גז 500 גרם.

מיכלי גז של NGL

חברת NGL מציעה לכם מבחר פתרונות גז, איכותיים ובטוחים. מוצרי החברה כוללים מיכל גז 500 גרם, לצד מבחר פתרונות אחרים המתאימים לכל מטרה, מ 100 גרם ועד בלון גז 5 ק“ג.

בעזרת מוצרי החברה תוכלו תמיד ליהנות מגז זמין לכל מטרה. מחימום הקפה בפיקניק, ועד בישול בשטח עבור טיולים וקמפינג. אנו מספקים לכם בלוני גז איכותיים, ובעלי תו תקן. מוצרי החברה משווקים בכל רחבי הארץ. כאן באתר תוכלו למצוא את רשימת החנויות, ובקלות לאתר חנות במקום מגוריכם המשווקת את מוצרי החברה.